38 (097) 20-20-260 
«багатоканальний» 
РЕТ стаканчики та десертниці

Каталог PET продукции

 

 

PET стаканы c купольной крышкой
РР стаканы с купольной крышкой
PET стакани
 • PET cтакан 250 мл
  Код товара: STPET10
  1.3 грн.
  У кошик
PET кришки
РЕТ салатницы, РЕТ стаканы десертные
Трубочки коктейльные

Одноразовий посуд із пластику чи картону визнаний у всьому світі як найбільш гігієнічний. Придуманий він був на початку минулого століття як альтернатива «столового» посуду, який потрібно ретельно мити.

 

одноразовий посуд

 

Вперше такиз посуд з'явився в Північній Америці у вигляді картонного конусу, до якого миттєво пристосували дно, перетворивши його в аналог кольорових стаканчиків з «Макдональдсу». Таким став посуд для людей яким бракує вільного часу. Згодом із кртонного він перетворився в пластмасовий, з'явились одноразові вилки, ложки і навіть ножі, якими особливо витончені люди старались розрізати велетенські шматки мяс'а-барбек'ю. Іноді успішно!

 

В кінці 50-х роківминулого століття американець Вільям Дарт випустив перший в світі пластиковий одноразовий стаканчик. В 1960 році Дарт створив Dart Container Corporation, яка сьогодні контролює третину американського ринку одноразового посуду і упаковки.Так і почалася переможна хода по світу найбільш гігієгічного посуду.

 

одноразовий посуд

 

Перевагою пластикового посуду є не тільки його дешевизна і невелика маса, які завоювали визнання серед любителів відпочинку на природі. Основна його перевага в тому, що його не потрібно мити після використання. Він же ж одноразовий!

Завдяки останнім технологіям Ви маєте можливість використання пластикового посуду для:

 • Молочної продукції.
 • Сухофруктів.
 • Овочів.
 • Швидких обідів.
 • Напівфабрикатів.
 • Сипучої продукції.
 • Салатів та ін.

Наша компанія пропонує широке розмаїття пластикових склянок, які широко використовуються в ресторанах швидкого харчування, фаст-фудах, кафетеріях і парках. Ми пропонуємо пластикові стакани разом з купольної кришкою

- поліпропіленові - незамінні для розливу молочних коктейлів і шейків. При цьому вони витримують температуру до 90 градусів за Цельсієм)

- РЕТ склянки - Преміум-сегмент. Ідеально прозорі, призначені для красивої подачі смузі, безалкогольного мохіто і т.д.

Сучасні можливості друку дозволяють нам наносити Ваш індивідуальний Лого на пластикові стаканчики з купольної кришкою: як на поліпропіленові так і на РЕТ стаканчики.

Якщо ви бажаєте купити пластикові стакани з купольної кришкою, зв'яжіться з менеджерами компанії ТОВ "ЕКОКАП ГРУП" за телефонами, вказаними в розділі "Контакти" або відвідайте наші офіси в Києві, Дніпрі або Кривому Розі.